انتخاب درست، نتیجه مطلوب

تلفن پشتیبانی:  02634720923

درباره ی ما

درباره ما

به نام خالق زیبایی ها

این مجموعه تمام تلاش خود را می نماید تا با ارایه بهترین محصولات و مقالات کشاورزی و معرفی بهترین فیلم ، عکس ، کتاب و پاورپوینت موجبات رونق کشاورزی را فراهم نماید تا نیاز مهندسین و فروشندگان و کشاورزان را در زمینه اطلاعات علمی تا حدودی تامین نموده و با صرف کمترین هزینه به بالاترین بازدهی مطلوب و چشمگیری برسند.

لطفا در صورت داشتن هرگونه نظر و پیشنهادی با ما تماس بگیرید زیرا ما برای پیشرفت به کمک شما نیاز داریم و هیچگاه تمامی ایده های خوب به ذهن ما نخواهد رسید.

بی صبرانه منتظر دریافت نظرات شما از طریق صفحه  تماس با ما هستیم.

هر درخت هر چه که بزرگ باشد آغازش با یک دانه است.

محصولات متنوع

قیمت مقرون به صرفه

تضمین کیفیت کالا

 

کار ما

کار ما

ما تضمین میکنیم کلیه محصولاتی که در فروشگاه اگری دُکان ارائه میشه اصل باشه و با مناسب ترین قیمت و در کمترین زمان ممکن بدستتون برسه. این یه ادعا نیست ولی اکثر محصولات فروشگاه رو خودمون ابتدا استفاده میکنیم و بعد از کسب نتایج مطلوب برای شما موجود میکنیم

ماموریت ما

ماموریت ما

با این هدف که بتونیم برای تولید کنندگان بخش مهمی از فرآیند تولید رو تسهیل کنیم به فروش نهاده های کشاورزی بصورت آنلاین وارد شدیم. ارائه راهکارهای ارزان و کاربردی در بخش کشاورزی رو رسالت خودمون میدونیم

تاریخچه ما

تاریخچه ما

خب. میدونم که براتون مهمه که ما کی هستیم. ما جمعی از دانش آموختگان و تولید کنندگان حوزه کشاورزی هستیم که بعد از کسب تجارب زیاد در بازار ایران و مشاوره فنی و مهندسی در استان های مختلف مثل خراسان رضوی و شمالی، اصفهان، البرز، تهران، یزد و خوزستان ماموریت جدیدی رو برای خودمون در نظر گرفتیم

سوالات متداول شما

آهن به عنوان یکی از عناصر مهم در تغذیه گیاهان به مقدار فراوان در خاک وجود دارد، متاسفانه به دلیل آهکی بودن بخش زیادی از خاکهای کشورمان قابلیت جذب آن بسیار محدود می باشد. زیرا محیطهای قلیایی سبب غیر فعال شدن و رسوب آهن می گردد. در حالت معمول، ریشه گیاهان با ترشح اسیدهای آلی باعث کاهش PH در محیط اطراف خود میگردند و به این ترتیب حلالیت ترکیبات آهن در اطراف ریشه افزایش می یابد. اما عواملی نظیر آبیاری سنگین، فشردگی و هر عامل دیگری که تهویه خاک را کاهش دهد و همچنین وجود مقدار زیاد یون بی کربنات در آب آبیاری جذب آهن را کاهش می دهد. آبیاری سبک با دفعات بیشتر – کاهش رفت و آمد ماشین آلات کشاورزی در زمین – اضافه کردن مواد آلی به خاک – مصرف گوگرد از جمله روش های جلوگیری از کمبود آهن در گیاه هستند.

القا تشکیل بافتهای گیاهی، سنتز کلروفیل، قدرت بالای کلات کنندگی عناصر( بهتر جذب شدن) والین، آلانین، لوسین، ایزولوسین: افزایش کیفیت محصولات( رنگ، بو، مزه) سیستئین: شرکت در ساختمان پروتئین ها و پایداری آنها متیونین: القا گرده افشانی، تعادل بین عناصر، تشکیل هورمون اتلین (رسیدن میوه ها) اسیدآسپارتیک، اسید گلوتامیک: القا بافتهای گیاهی و گرده افشانی و سنتز کلروفیل، کلات کننده عناصر ریز مغذی و جذب و انتقال آنها از وظایف گلوتامیک لیزین: القا فرآیند گرده افشانی آرژنین: پیش ساز: هورمون های موثر در تشکیل گل و‌میوه تریپتوفان: پیش ساز هورمون اکسین (طویل شدن سلول، تحریک تقسیم سلولی در کامبیوم) هیستدین: تسریع فرآیند تشکیل و رسیدگی میوه (اتیلن) پرولین: تقویت دیواره سلولی در باور سازی دانه گرده

کلسیم زمانی از طریق ریشه جذب می‌شود که در انتهای ریشه های مویین لایه کاسپاریوم تشکیل نشده باشد، در بهاربا درجه حرارت کمتر از ۲۵درجه و همچنین در پاییز هنوز لایه کاسپاری تشکیل نشده لذا جذب کلسیم از طریق ریشه انجام میشود و در اندامهای گیاهی ذخیره میگردد. با افزایش درجه حرارت روند انتقال کلسیم حتی در آوندهای چوبی کند میگردد ،به طوری که انتقال کلسیم از برگ به میوه با مشکل روبرو میگردد .روند جذب و انتقال کلسیم بسیار پیچیده است،لذا با افزایش درجه حرارت محلولپاشی بجای روش آبکود توصیه میگردد. پیشنهاد میگردد برای محلولپاشی از کلاتهای کلسیم مایع که حاوی آمینو اسید است استفاده گردد ، و محلولپاشی با دز مناسب بعد از آبیاری باغ انجام گردد.

علاوه بر اقدامات زراعی مانند هرس و کود دادن ک بشدت از خسارت آفت کم میکنه مبارزه شیمیایی به دو طریق زیر انجام میشه:۱-مبارزه زمستانه:این مبارزه در مورد گونه هایی خوب جواب میده ک حشره به صورت پوره و یا جانور کامل باشه. این روش در مورد شپشک نخودی و شپشک سیاه زیتون ک دارای بدن بدون محافظ هستند خیلی موثره. در زمستان از روغن با غلظت ۲ درصد به همراه سم استفاده میشه. مبارزه بهاره و تابستانه:این مبارزه در موقعی انجام باید بشه ک پوره های سن ۱ ظاهر شدند که این تاریخ در مورد گونه های مختلف شپشکها متفاوته. در مبارزه بهاره و تابستانه از روغن با غلظت حداکثر نیم درصد به همراه سم استفاده میشه.

جمع آوری حلزونها و از بین بردن آنها یکی از راههای مبارزست و در عین حال غذای مناسبی برای پرندگان هستن. جمع آوری مرتب زباله و مدفون کردنشون به نحو بارزی از تراکم تخمها جلوگیری میکنه. شخم و تیلر زدن زمینها بخصوص بعد از تخمریزی و از بین بردن علفهای هرز و رعایت حاشیه بین جنگل و مزارع که عاری از پوشش نباتی باشه به کم کردن تراکم افت کمک میکنه. کاربرد طعمه مسموم متالدهید هم نتایج بسیار خوبی داده است.

نظر مشتریان

“بسیار سریع محصولاتی که خرید کردم به دستم رسید بسیار از شما متشکرم! “

من برای رشد مجدد گیاهانم از شما محرک رشد تهیه کردم و بسیار راضی هستم موفق باشید.

” محصولات  شما واقعاً باکیفیت هستند.  با تشکر از شما برای محصول عالی “