انتخاب درست، نتیجه مطلوب

تلفن پشتیبانی:  02634720923

فضای باز

نمایش 1–12 از 20 نتیجه

بذر کدو مسمائی (خورشتی ) کیان بذر

5,000 تومان

کدو یک سبزی استوانه ای شکل شبیه خیار می باشد که دارای طعم تند و تیز و شیرینی با هم است. کدو سبز، کاشت و پرورش ساده ای دارد و یکی از سبزیجات ( صیفی جات ) مناسب برای کاشت در باغ و باغچه می باشد.

بذر کاهو کیان بذر

5,000 تومان

کاهو سالادی (Romaine lettuce) دارای رشد رو به بالا می باشد،برگ های آن چروک و دارای آب فراوان و طعم شیرین می باشد.کاهو در میان سبزیجات دیگر کاشت بسیار ساده ای دارد و قابل کاشت در اکثر خاک ها می باشد، همچنین در کمترین فضا نیز میتوان اقدام به کاشت نمود حتی در کوچک ترین گلدان ها.

بذر فلفل قلمی شیرین کیان بذر

4,000 تومان

بذر فلفل قلمی شیرین کیان بذر

4,000 تومان

فرم فلفل قلمی سبز شیرین کیان بذر، کشیده و  رنگ آن سبز روشن و طعمش شیرین بوده و مناسب تازه خوری می باشد.برای کاشت گلدانی باید دقت شود در محیطی قرار بگیرد که روزانه حداقل ۶ تا ۷ ساعت نور کافی داشته باشد. (پشت پنجره های نورگیر یا بالکن محفوظ از سرما)

 

بذر فلفل قلمی تند کیان بذر

5,000 تومان

فلفل قلمی قرمز تند دارای طعمی بسیار تند می باشد، و موارد مصرف آن، ساخت ترشی، تازه خوری و استفاده از خشک شده و پودر آن است.میتوانید در هر فصلی با به وجود آوردن شرایط کاشت، این بذر را در گلدان و در بالکن آفتاب گیر خود پرورش دهید.

بذر فلفل دلمه کیان بذر

5,000 تومان

فلفل دلمه ای به دلیل وجود ژن کور کننده ماده یعنی کاپسایسین تند نیست. این فلفل را با نام علمی Capsicum frutscene grossum می شناسند.ارتفاع بوته های آن حدوداً ۵۰ تا ۶۰ سانتی متر و به راحتی قابل کاشت و نگه داری در گلدان  می باشد.

بذر شنبلیله کیان بذر

5,000 تومان

شنبلیله ( Trigonella foenum-graecum )گیاهی علفی و یک ساله است ارتفاع شنبلیله متفاوت است و به شرایط اقلیمی محلی رویش گیاه بستگی داشته و بین 40 تا 60 سانتی متر می باشد . ساقه انشعابهای متعددی دارد . برگها سه تایی و طول آن یک تا چهار سانتی متر است . دمبرگ به طول یک تا سه سانتی متر و کم و بیش کرکدار است .

بذر شلغم کیان بذر

5,000 تومان

شلغم (Turnip) گیاهی 2 ساله است که به صورت یک ساله کاشته میشود، متعلق به خانواده شب بویان بوده و بومی اروپا و آسیای میانه می باشد. شلغم دارای برگ های کشیده و بیضی شکل و کمی خشن است.

بذر شاهی کیان بذر

4,000 تومان

بذر شاهی کیان بذر

4,000 تومان

شاهی یا تره تیزک یا تره تندک یک نوع سبزی خوردن است که به صورت خام و گاهی پخته مصرف می‌شود. این نوع سبزی به داشتن مقادیر زیادی ویتامین ث معروف است و از دیرباز برای مداوای سرماخوردگی کاربرد داشته‌است.

بذر ریحان سبز ایرانی کیان بذر

5,000 تومان

ریحان سبز ایرانی از سبزیجات پر مصرف به شمار می رود که در بیشتر مناطق رشد می‌کند. همانطور که از نامش پیداست برگهای آن به رنگ سبز است که دارای شیارهای ظریفی است. برگهای این گیاه به همراه ساقه‌های نازک و نرم آن قابل مصرف و خوراکی هستند. عطر و طعم خاصی دارد.

بذر ریحان بنفش ایرانی کیان بذر

4,500 تومان

بذر ریحان بنفش ایرانی کیان بذر

4,500 تومان

ریحان با نام علمی  ocimum basilicumو از خانواده  labiateaeیانعناعیان،گیاهی یکساله و معطر که ارتفاع ساقه آن تا ۶۰ سانتیمتر می‌رسد  که در گروه سبزیجات برگی طبقه بندی میشود .

بذر خیار کیان بذر هیبرید

5,000 تومان

خیار بوته هیبرید را با نام علمی Cucumis sativus می شناسند.خیار گیاهی است یک ساله و بالارونده که طول آن تا ۳ متر می رسد.  خیار به صورت طبیعی یک پایه می باشد.

بذر چغندر لبویی کیان بذر

5,000 تومان

چغندر لبویی (beetroot)گیاهی از خانوادۀ اسفناجیان، با ریشۀ غده‌ای و قندی و برگ‌های درشت و پهن که مواد غذایی در ریشه‌ی ستبرش اندوخته‌می‌شود. ریشۀ غده‌ای و مخروطی‌شکل این گیاه کاربرد خوراکی و دارویی دارد